Jméno:
Heslo:

Home - autodoprava, přeprava odpadů, BOZP, ADR, poradenství

Autodoprava, přeprava ADR a odpadů, kamionová autodoprava Jindřichův Hradec

Firma Konzult-Transport s.r.o. byla založena v roce 2016 a vznikla na základě podnikání pod fyzickou osobou Jaroslav Neshyba Autodoprava, která svojí  činnost zahájila v roce 2013 na malé dodávce Renault.Jednatel firmy Jaroslav Neshyba měl vždy blízko spíš k velkým kamionum a tak si v roce 2014 půjčil svůj první kamion Scania R450.Po roce zápůjčky se rozhodl pro značku DAF XF 510. Na tomto kamionu bylo krásně vidět, že práce je i jeho koníčkem a za necelé dva roky mohl reperezentovat svou práci a i firmu poprvé v červnu 2017 na Truck Show Lužnice .Píše se září roku 2017 a firma má již 4 tahače značky DAF XF 510. V roce 2018 v červnu jsme navštívili již v kompetní sestavě Truck Show Lužnice i společně s na&s caron;im i řidiči.

Dalším nemalým úspěchem bylo i uveřejnění naší vlajkové lodi bílý DAF Xf 510 v Truck kalendáři na rok 2019. 

 

Naším cílem vždy  bylo a stále je  mít malou rodinnou firmu s hezkým vozovým parkem.Jsme si vědomi toho, že spokojený řidič je půl výhry v této nelehké branži a snažíme si vyjít obě strany vstříc.

 

Naší prací stále zůstáva mezinárodní kamionová doprava  mezi státy EU a především ve státech Rakouska, Německa, Dánska a Holandska.

 

 3 tahače a návesy jsou standartní s plachtou.

 1  tahač je v teleskopickým návěsem, který vlastní TÜV pro Neměcko.

Na dvou tahačích disponujeme povolením pro nadrozmernou přepravu na území Německa, Rakouska.

Na dvou tahačích disponujeme ADR výbavou.


Poradenství v oblasti ADR

Nabízíme službu bezpečnostního poradce ADR (výjma třídy 1 a 7), který by měl být ustanoven v každém podniku, který je odesilatelem, přepravcem, ale i příjemcem nebezpečných věci.

BEZPLATNÉ POSOUZENÍ  Nevíte, jestli má Vaše společnost povinnost ustanovit bezpečnostního poradce? ...
Více informací

Mezinárodní kamionová doprava a spedice Konzult-Transport

Přepravní společnost Konzult-Transport se dále zabývá mezinárodní kamionovou dopravou. Naše kamionová doprava pokrývá některé lokality České republiky, zejména Jihočeský kraj.

Kamionovou dopravu však zajišťujeme především na území sousedních států – Rakouska a Německa. Zabýváme se také mezinárodní kamionovou dopravou na území celé Evropy. Naše kamionová doprava přepravuje kusové zásilky malých i větších rozměrů. Specializujeme se také na kamionovou přepravu nadrozměrných břemen.

Během přepravy nákladu neseme za přepravovaný náklad plnou odpovědnost. Kamionová doprava se řídí mezinárodní úmluvou CMR. Jsme pojištěni pro případ poškození, odcizení či zničení přepravovaného nákladu. Přepravované zboží je pojištěno do výše 7 mil. Kč. Dbáme, aby řidiči kamionové dopravy jezdili vždy podle stanovených předpisů a váš náklad dorazil do cíle ve stanovenou dobu. Potřebujete zajistit jednorázovou přepravu vašeho zboží? Hledáte spolehlivého dopravce k dlouhodobější spolupráci? Obraťte se na nás s poptávkou přepravních služeb.
Konzult
Transport
HOME

Mezinárodní kamionová přeprava.
Služby bezpečnostního poradce pro přepravu nebezpečných věcí na silnici ADR kromě třídy 1 a 7.
Komplexni služby BOZP a PO pro Vaší společnost.

Created by © 2016 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign