ADR, poradenství pro přepravu nebezpečných věcí

Osvědčení poradce

Osvědčení poradce

Poradenství v oblasti ADR

Nabízíme službu bezpečnostního poradce ADR (výjma třídy 1 a 7), který by měl být ustanoven v každém podniku, který je odesilatelem, přepravcem, ale i příjemcem nebezpečných věci.

BEZPLATNÉ POSOUZENÍ  Nevíte, jestli má Vaše společnost povinnost ustanovit bezpečnostního poradce? Provedeme bezplatné posouzení Vaší společnosti, zda se na Vás vztahuje povinnost ustanovení bezpečnostního poradce ADR.Působnost po celé ČR.

Nabízíme komplexní služby bezpečnostního poradce ADR:

- Vstupní audit společnosti
- Firemní směrnice ADR
- Průvodní doklady
- Kontrolní činnost
- Výroční zpráva
- Školení osob
- Bezpečnostní plán

Bezpečnostní poradce ADR

Bezpečnostní poradce ADRVeškeré firmy, zabývající se ADR přepravou nebezpečných věcí ohrožujících přírodu, zdraví či život lidí, balením nebezpečných věcí, nakládkou a vykládkou, plněním či stáčením nebezpečných látek, mají ze zákona povinnost jmenovat nejméně jednoho bezpečnostního poradce ADR. Bezpečnostní poradce ADR je velmi odpovědná funkce, bezpečnostním poradcům ADR leží na bedrech velká odpovědnost. Úkolem bezpečnostní poradců ADR je zabránit rizikům při jakékoli manipulaci s nebezpečnými látkami, s ohledem na životní prostředí, majetek a soby. Bezpečnostní poradci ADR jsou odpovědní za dodržování předpisů v oblasti ADR.

Vaše zaměstnance odborně proškolíme a naučíme je, jak minimalizovat rizika při manipulaci s nebezpečnými látkami a odpady. Nabízíme také zajištění agendy externího bezpečnostního poradce ADR. Máte-li zájem o školení, či zajištění externího bezpečnostního poradce ADR, neváhejte nás kontaktovat.

Login
HOME

Created by © 2016 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign